CENTRUM KONFERENCYJNE W ZIELONEJ GÓRZE

Konferencje i szkolenia mają jedną, główną funkcję – przekazują jak najefektywniej wiedzę, więc bez zabierania cennego czasu przedstawmy GrapeTown w liczbach:

6 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem
475 miejsc dla uczestników
200 miejsc parkingowych
5 minut od centrum miasta

  

      To największa sala dostępna w GrapeTown i zaraze jedna z najnowocześniejszych przestrzeni konferencynych w Zielonej Górze.

     Ekran i rzutnik w jakości Full HD, nagłośnienie z mikrofonami, czy ultra-szybkie połączenie sieci bezprzewodowej Wi-Fi umożliwi przeprowadzenie nie tylko szkoleń i prezentacji, ale również streamingów lub uroczystych gal połączonych z wręczeniem nagród.

     Przestrzeń (174m2) umożliwi ustawienie teatralne dla ponad 200 osób.

     Sala sąsiaduje z restauracją “Wino i Grono”, a możliwość złożenia ścianki dzielącej obydwa pomieszczenia, powiększa sale konferencyjną dwukrotnie.

   

     Sala jest bardzo jasna, częściowo oszklona. W razie potrzeby można zasłonić wszystkie okna. Idealna i często wykorzystywana na serie coachingowe.

     Posiada dogodne wyjście na hotelowe patio, na które serdecznie zapraszamy w sezonie wiosennym i letnim. Sala (72m2) może pomieścić 60 osób w ułożeniu teatralnym

     Na wyposażeniu sali znajduje się ekran w jakości Full HD oraz pełne nagłośnienie. Lokalizacja sali sprawia, że przerwy kawowe mogą być ułożone wewnątrz sali, lub przed wejściem.

    

     Kameralna sala o powierzchni 33m2 idealnie sprawdza się na spotkania zarządu lub warsztaty. Miejsce te nazywane jest też salą VIP, ze względu na duże odczucie komfort i dyskrecji podczas spotkań w niej organizowanych.

     Na wyposażeniu sali znajduje się 65″ telewizor z HDMI oraz nagłośnienie.

     Sala SOLARIS (42m2) posiada osobne wejście, bez konieczności przechodzenia przez kompleks hotelowy. Może pomieścić do 35 osób w ułożeniu teatralnym. Obok sali znajdują się schody oraz winda, prowadząca na poziom -1, na którym mieści się kręgielnia Bowling Club.

     Na wyposażeniu sali znajduje się rzutnik jakości Full HD, ekran oraz wysokiej jakości nagłośnienie.

     Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na organizację Twojego śniadania biznesowego, to najprawdopodobniej nie mogłeś trafić lepiej. RIESLING (87m2) łączy salę restauracyjną z salą MERLOT i umożliwia swobodny dostęp do strefy konferencyjnej i znakomitego, pełnego bufetu śniadaniowego.

     Sala posiada także osobne wyjście na taras, gdzie w sezonie wiosenno-letnim znajdują się parasole z krzesełkami.

    

      To druga największa sala dostępna w obiekcie (151m2) dla 150 osób w ułożeniu teatralnym. Z powodzeniem przeprowadzisz tu prelekcje lub prezentacje przy użyciu ekranu i rzutnika.

     Sala może zostać szybko przystosowana do celów tanecznych ze względu na nawierzchnię z parkietu oraz odpowiednie oświetlenie oraz racji sąsiedztwa kręgielni Bowling Club

Translate